RIHA a.s. je česká, stabilní a trvale se rozvíjející společnost, která má na českém trhu dlouholetou tradici.

V současné době se naše společnost specializuje zejména na pronájem našich nebytových prostor v Hlavním městě Praze a v Brně.

 

Prostory k pronájmu – Praha

Černokostelecká 128/161, Praha 10, Štěrboholy, 102 00

Předmětem pronájmu jsou kancelářské prostory, které se nacházejí v 3. a 4. nadzemním patře. Objekt, ve kterém se prostory nacházejí je umístěn na křižovatce Průmyslová x Černokostelecká x Kutnohorská. Přibližně 250 metrů od této nemovitosti se nachází velká obchodní centra Europark Štěrboholy a Fashion Arena. Součástí nájmu je také přilehlé parkoviště.

V 3. NP se nachází celkem 5 kancelářských prostor, dvě sociální zařízení, kuchyňka a spojovací chodba. Celková plocha k pronájmu cca 130 m2. Patro je samostatně uzamykatelné a má vlastní měření energií.

4NP se nachází velká zasedací reprezentativní místnost, tři kancelářské prostory kuchyňka a sociální zařízení. Celková plocha k pronájmu cca 253 m2. Patro je samostatně uzamykatelné a má vlastní měření energií.

 

Prostory k pronájmu – BRNO

Brno – Tuřany, Kaštanová 127, naproti MAKRU.

Nabízíme k ponájmu 2. nadzemní patro, které je rozděleno na dvě části. První z nich je vhodná na výrobu, skladování či obchod o ploše 420m2. Podlaha je technického charakteru, protože je litá a bezprašná. Prostor obsahuje 6 sloupů. K dispozici je: 380V, voda, PC síť, internet, připojeno na pult centrální ochrany, na oknech UV fólie. Druhá část prostor tvoří kanceláře o ploše 210 m2 v každé z nich je internet PC síť, připojeno na pult centrální ochrany. Součástí je 2xWC, 2xšatna, kuchyňka. Na podlaze je lino, koberec i dlažba. Celková rozloha je 824m2.

Budova je zateplená, všechna okna jsou plastová. 2NP má svůj vlastní vchod a výtah.

Předností tohoto prostoru je dobrá dostupnost auty i tipu TIR (D1 cca 1km exit 196 Praha – Brno). 10 parkovacích míst součástí nájmu. Vytápění je zajištěno vlastní plynovou kotelnou. Cena k jenání.

« of 2 »